Неплохие шаблоны для Joomla 2.5 здесь: http://joomlan.ru. Есть шаблоны и для других версий.

 

ПЕРЕМОГИ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ

В ОЛІМПІАДАХ ТА КОНКУРСАХ 2017-2018 н.р.

 

Хорько Марія (група ЗКК -16 1/9)

ІІІ місце в VIII у регіональному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови

Кисельов Володимир (група ЕРГО 17 1/9)

I місце у регіональному етапі конкурсу з української мови  ім. П.Яцика, I рівень

Ежель Юлія (група ПЕ 16 1/9)  

І місце у регіональному етапі конкурсу з української мови ім. П.Яцика, ІІ рівень

ІІІ місце в обласному етапі конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, ІІ рівень


 

Корінний Максим (група ЕРГО 17 1/9)

І місце в регіональній олімпіаді з Історії України


 

Чернецький Дмитро (група ЕРГО 16 1/9)

І місце у регіональній олімпіаді з основ екології


 

Онищенко Данило (група ЕРГО 16 1/9)

ІІ місце у регіональній олімпіаді з  основ екології

ІІІ місце у обласній  олімпіаді з основ екології


 

Логвинюк Вікторія (група ЕРГО 15 2/9)

ІІІ місце у VII міській науково - технічній конференції «Відкриваємо світ науки»

ІІ місце у регіональному конкурсі з англійської мови «Simply the best-2018»


 

 

 Горбенко Олександр (група ПЕ 14 1/9)

І місце у міському конкурсі проектів «Техногенні кризи та катастрофи Криворізького басейну. Прогнози, статистика та шляхи їх подолання»


 Першаков Микита, Шинкаренко Ірина ( група ЕРГО 17 1/9)

ІІІ місце у XVI регіональному конкурсі студентських науково-дослідницьких робіт

«Єдність у розмаїтті» у секції «Краєзнавство»


 

 Прут Вікторія (група  ПЕ 16 1/9)

ІІІ місце у XVI регіональному конкурсі студентських науково-дослідницьких робіт «Єдність у розмаїтті» у секції «Смарт технології у повсякденному житті»


 

 Збанченко Данило (ВР 15 2/9)

І місце у міській олімпіаді «Кращий гірник»


 

 

C:\Users\Usser\Downloads\IMG_20180508_092709.jpg

Коваль Микола (ВР 15 1/9)
І місце у міській олімпіаді «Кращий гірник»


 

 

 

C:\Users\Usser\Downloads\IMG_20180508_092620.jpg

 Ходаковський Костянтин  (ВР 15 1/9)

ІІ місце у міській олімпіаді «Кращий гірник»


 

 Романова Діана (група  ПЕ 16 1/9)

ІІІ місце у регіональному конкурсі творчих студентських робіт з правознавчої тематики у номінації «Кращі студентські роботи з соціально-правової реклами»