Приймальна комісія: +380(98)602-69-56

Перший курс


Понеділок

  1. Основи правознавства(Заремба В.В.) Аудиторія № 204
  2. Українська мова(Демченко Т.В.) Аудиторія № 315
  3. Культурологія(Шестопалова О.К.)Аудиторія № 219
  4. Математика(Підгайна І.В.) Аудиторія № 319

Середа

  1. Математика(Підгайна І.В.) Аудиторія № 319
    Астрономія(Ігнатенко Т.М),Аудиторія № 306
  2. Фізична культура(Ільків Н.Я.),Спортивна зала
  3. Зарубіжна література (Бай Н.М.),Аудиторія № 204

П`ятниця

  1. Захист Вітчизни (Єрмольев Г.О.) Аудиторія № 116
  2. Матеріалознавство (Чекмарьов С.О.),Аудиторія № 318
  3. Хімія  (Фетісова В.С.),Аудиторія № 301

Вівторок

  1. Всесвітня історія (Морозкіна Н.А.), Аудиторія № 219
  2. Інформатика (Драгожилова О.П.), Аудиторія № 215
  3. Історія України(Морозкіна Н.А.), Аудиторія № 219
  4. Географія (Ткаченко Т.В.), Аудиторія № 102

Четвер

  1. Іноземна мова (Міканова М.О.) Аудиторія № 312
  2. Фізика (Ігнатенко Т.М.) Аудиторія № 306
  3. Біологія (Шкрябко О.В.)Аудиторія № 307
    Фізична культура
    (Ільків Н.Я.), Спортивна зала
  4. Українська література(Демченко Т.В.) Аудиторія № 315

Понеділок

  1. Українська мова (Демченко Т.В.), Аудиторія № 315
  2. Інформатика(Драгожилова О.П.),Аудиторія № 215
  3. Географія (Ткаченко Т.В.), Аудиторія № 102
  4. Іноземна мова (Тарута С.І.), Аудиторія № 208

Вівторок

  1. Основи правознавства (Заремба В.В.), Аудиторія № 204
  2. Фізична культура (Єрмольев Г.О.),Спортивна зала
  3. Астрономія (Ігнатенко Т.М.), Аудиторія № 306
    Математика
    (Бондар А.Є), Аудиторія № 319
  4. Українська література (Демченко Т.В.), Аудиторія № 315

Середа

  1. Історія України (Морозкіна Н.А.), Аудиторія № 219
  2. Математика (Бондар А.Є.),Аудиторія № 319
  3. Хімія (Фетісова  В.С.), Аудиторія № 301

Четвер

  1. Фізика (Ігнатенко Т.М.), Аудиторія № 306
  2. Біологія (Шкрябко О.В.),Аудиторія № 307
    Фізична культура
    (Єрмольев Г.О), Спортивна зала
  3. Всесвітня історія (Морозкіна Н.А.), Аудиторія № 106
  4. Зарубіжна література (Бай Н.М.), Аудиторія № 204

П'ятниця

  1. Матеріалознавство (Чекмарьов С.О.), Аудиторія № 318
  2. Захист Вітчизни (Єрмольев Г.О.),Аудиторія № 116
  3. Культурологія (Шестопалова О.К.), Аудиторія № 219

Понеділок

  1. Інформатика (Підгайна І.В.),Аудиторія № 213
  2. Математика (Бердник Л.А.), Аудиторія № 217
  3. Хімія (Фетісова В.С.), Аудиторія № 301
  4. Культурологія (Шестопалова О.К.), Аудиторія № 219

Вівторок

  1. Астрономія   (Ігнатенко Т.М.),Аудиторія № 213
    Математика 
    (Бердник Л.А), Аудиторія № 217
  2. Фізична культура (Плаксіна В.В.),Спортивна зала
  3. Українська мова (Лисогор Н.С.), Аудиторія № 317
  4. Іноземна мова (Тарута С.І.), Аудиторія № 208

Середа

  1. Історія України (Заремба В.В.),Аудиторія № 204
  2. Матеріалознавство (Чекмарьов С.О.), Аудиторія № 318
  3. Українська література (Лисогор Н.С.), Аудиторія № 317

Четвер

  1. Захист Вітчизни (Єрмольев Г.О.),Аудиторія № 116
  2. Всесвітня Історія (Морозкіна Н.А.), Аудиторія № 106
  3. Фізична культура (Плаксіна В.В.), Спортивна зала
    Біологія
    (Шкрябко О.В.),Аудиторія № 307
  4. Географія (Ткаченко Т.В.), Аудиторія № 102

П'ятниця

  1. Основи правознавства (Заремба В.В.),Аудиторія № 204
  2. Фізика (Ігнатенко Т.М.), Аудиторія № 306
  3. Зарубіжна література (Бай Н.М.), Аудиторія №204