Структура бібліотеки

Абонемент – забезпечує користувачів підручниками і навчальними посібниками, надає найповнішу інформацію  різноманітної   тематики, приваблює розмаіттям популярних художніх творів для опрацювання поза бібліотекою.

Читальний зал – пропонує малочисельні підручники і навчальні посібники, довідкову, цінну літературу різноманітної тематики, а також періодичні видання; виконує довідки різного характеру (тематичні, фактографічні, бібліографічні) на запити користувачів. Читальний зал сучасно обладнаний, зручні столи і стулья. Систематично організовуються тематичні та інформаційні виставки з актуальних освітянських питань та нових видань.

Книгосховище, в якому зберігається книжний фонд та періодичні видання.

Цей день: 20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розтрілів протестувальників під час Революції гідності 2013-2014 років. Пам’ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадя, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні.

14 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день дарування книги (International Book Giving Day). Це свято з’явилося у 2012 році та покликане об’єднати всіх, хто любить книги.

Шановні викладачі та студенти долучайтесь до акції “Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу”! Якщо ви маєте вдома цікаві книги, які вже прочитали – підпишить їх гарними побажаннями і подаруйте нашій бібліотеці! Кожна подарована книжка знайде свого вдячного читача. Подарувати книги бібліотеці ви зможете в будь-який день. Акція безстрокова. Дарувати книги завжди приємно. Книга як почуття – даруєшь комусь, а тепло на душі у тебе.

01.03.23 абонемент книжкова виставка до річниці дня народження Т. Шевченка «Хто Шевченка прочитав, той багатший серцем став», онлайн виставка на сайті.

У перші дні березня на тлі оновлення природи вся Україна завжди говорить і співає словами Великого Кобзаря. А сьогодні, як ніколи раніше, його словами ми вимовлямо свою біль, свою тугу, свою надію і непохитну віру у перемогу. Слова “Заповіту” сьогодні об’єднали викладачів і студентів нашого коледжу у духовне коло з думками про найскорішу перемогу і відновлення зраненої нашої України.

Ліну Костенко вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Її вислови надихають на зміни і змушують замислитися над вічними темами. Пропонуємо ознайомитися з цікавими фактами з життя геніальної поетеси.