Приймальна комісія: +380(98)602-69-56

Четвертий курс


Понеділок

  1. Збагачення корисних копалин (Алхімова О.В.), Аудиторія № 007
  2. Охорона праці в галузі (Нікуліна Н.В.), Аудиторія № 313
  3. Основи автоматики (Гаркуша І.Г.), Аудиторія № 310                Економіка, організація та планування гірничого виробництва (Татарінова О.В.), Аудиторія № 006

Вівторок

  1. Гірнича справа та БВР (Мельник Ю.І.), Аудиторія № 114
  2. Гірнича справа та БВР (Мельник Ю.І.), Аудиторія № 114
  3. Охорона праці в галузі (Нікуліна Н.В.), Аудиторія № 313

Середа

  1. Охорона праці в галузі (Нікуліна Н.В.) Аудиторія № 313
  2. Основи менеджменту та маркетингу (Канівець О.А.), Аудиторія № 004
  3. Збагачення корисних копалин (Алхімова О.В.), Аудиторія № 007

Четвер

  1. Аерологія кар’єрів (Нікуліна Н.В.), Аудиторія № 313
  2. Гірнича справа та БВР (Мельник Ю.І.), Аудиторія № 114
  3. Гірнича справа та БВР (Мельник Ю.І.), Аудиторія № 114

П`ятниця

  1. Осн. метрології та стандартизації (Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308
  2. Основи автоматики (Гаркуша І.Г.), Аудиторія № 310
  3. Економіка, організація та планування гірничого виробництва (Татарінова О.В.), Аудиторія № 006

Понеділок

  1. Охорона праці в галузі (Нікуліна Н.В.), Аудиторія № 313
  2. Гірнича справа (Шолох А.М.), Аудиторія № 309
  3. Економіка, організація та планування гірничого виробництва (Канівець О.А), Аудиторія № 004

Вівторок

  1. Гірнича справа та БВР (Шолох А.М.), Аудиторія № 309
  2. Гірнича справа та БВР (Шолох А.М.), Аудиторія № 309
  3. Збагачення корисних копалин (Алхімова О.В.), Аудиторія № 007

Середа

  1. Гірнича справа та БВР (Шолох А.М.), Аудиторія № 309
  2. Охорона праці в галузі (Нікуліна Н.В.), Аудиторія № 313
  3. Основи менеджменту та маркетингу (Канівець О.А.), Аудиторія № 004

Четвер

  1. Економіка, організація та планування гірничого виробництва (Канівець О.А.), Аудиторія № 004                                                           Основи автоматики (Гаркуша І.Г.), Аудиторія № 310
  2. Аерологія кар’єрів (Нікуліна Н.В.), Аудиторія № 313
  3. Охорона праці в галузі (Нікуліна Н.В.), Аудиторія № 313

П`ятниця

  1. Основи автоматики (Гаркуша І.Г.), Аудиторія № 310
  2. Основи метрології та стандартизації (Чернявська Р.І.), Аудиторія № 308
  3. Збагачення корисних копалин (Алхімова О.В.), Аудиторія № 007

Понеділок

  1. Гірничі машини та комплекси (Іванов Є.С.), Аудиторія № 008
  2. Монтаж та ремонт гірничого обладнання (Іванов Є.С.), Аудиторія № 008
  3. Охорона праці в галузі (Жмакіна О.О.), Аудиторія № 312

Вівторок

  1. Рудникова автоматика (Гаркуша І.Г.), Аудиторія № 310
  2. Економіка, організація та планування гірничого виробництва (Татарінова О.В.), Аудиторія № 006
  3. Охорона праці в галузі (Жмакіна О.О.), Аудиторія № 312

Середа

  1. Гірничі машини та комплекси (Іванов Є.С.), Аудиторія № 008
  2. Рудникова автоматика (Гаркуша І.В.), Аудиторія № 310
  3. Економіка, організація та планування гірничого виробництва (Татарінова О.В.), Аудиторія № 006

Четвер

  1. Економ. природокорист. (Канівець О.А.) Аудиторія № 004
  2. Рац. природокористування (Горбунова І.А.) Аудиторія № 101
  3. Рац. природокористування (Горбунова І.А.) Аудиторія № 101

П`ятниця

  1. Енергозбереження в промисловості (Ус М.М.), Аудиторія № 112
  2. Гірничі машини та комплекси (Іванов Є.С.), Аудиторія № 008
  3. Монтаж та ремонт гірничого обладнання (Іванов Є.С.), Аудиторія № 008

Понеділок

  1. Збагачення корисних копалин (Лєман О.М.), Аудиторія № 001
  2. Економіка, організація та планування виробництва (Канівець О.А.), Аудиторія № 004
  3. ЗФ та іх проектування (Алхімова О.В.), Аудиторія № 007

Вівторок

  1. Охорона праці в галузі (Лєман О.М.), Аудиторія № 001
  2. Основи стандартизації, метрології (Чернявська Р.І.), Аудиторія № 308
  3. Основи автоматизації виробництва (Гаркуша І.Г.), Аудиторія № 310

Середа

  1. Основи автоматизації виробництва (Гаркуша І.Г.), Аудиторія № 310
  2. Спеціальні методи збагачення (Алхімова О.В.), Аудиторія № 007
  3. Охорона праці в галузі (Лєман О.М.), Аудиторія № 001

Четвер

  1. Соціологія (Морозкіна Н.А.), Аудиторія № 219
  2. Спеціальні методи збагачення (Алхімова О.В.), Аудиторія № 007
  3. Економіка, організація та планування виробництва (Канівец О.А.), Аудиторія № 004

П`ятниця

  1. Основи менеджменту та маркетингу (Канівець О.А.), Аудиторія № 004
  2. ЗФ та їх проектування (Алхімова О.В.), Аудиторія № 007
  3. Збагачення корисних копалин (Лєман О.М.), Аудиторія № 001

Понеділок

  1. Фізичне виховання (Банкова Т.Г.), Спортивна зала
  2. снови переробки та ЗКК (Алхімова О.В.), Аудиторія № 007
  3. Рекультативація порушенення земель (Горбунова І.А.), Аудиторія № 101

Вівторок

  1. Гірнича справа (Качан В.А.), Аудиторія № 003
  2. Охорона праці в галузі (Нікуліна Н.В.), Аудиторія № 313
  3. Раціональне природокористування (Горбунова І.А.) Аудиторія № 101
  4. Рекультивація порушення земель (Горбунова І.А.), Аудиторія № 101

Середа

  1. Економіка природокористування (Канівець О.А.), Аудиторія № 004
  2. Раціональне природокористування (Горбунова І.А.), Аудиторія № 101
  3. Охорона праці в галузі (Нікуліна Н.В.), Аудиторія № 313

Четвер

  1. Раціональне природокористування (Горбунова І.А.) Аудиторія № 101
  2. Гірнича справа (Качан В.А.), Аудиторія № 003
  3. Екологічний моніторинг (Ткаченко Т.В.), Аудиторія № 102

П`ятниця

  1. Фізичне виховання (Банкова Т.Г.), Спортивна зала
  2. Економіка природокористування (Канівець О.А.), Аудиторія № 004
  3. Гірнича справа (Качан В.А.), Аудиторія № 003