Приймальна комісія: +380(98)602-69-56

Третій курс


Понеділок

  1. Ел.привод та ел.постачання (Ус М.М.), Аудиторія № 112
  2. Фізичне виховання (Плаксіна В.В.) Спортивна зала
  3. Екон.,організ. та план. (Татарінова О.В.) Аудиторія № 006
    Ін. мова (за проф.спр.) (Тарута С.І.) Аудиторія № 208

Вівторок

  1. Інженерна графіка (Чернявський В.В.) Аудиторія № 213
  2. Гірнича справа та БВР (Мельник Ю.І.) Аудиторія № 114
  3. Гірнича справа та БВР (Мельник Ю.І.) Аудиторія № 114
  4. Охорона праці в галузі (Нікуліна Н.В.) Аудиторія № 313

Середа

  1. Іноземна мова (за проф.спрям.) (Тарута С.І.) Аудиторія № 208
  2. Фізичне виховання (Плаксіна В.В.) Спортивна зала
  3. Соціологія (Морозкіна Н.А.) Аудиторія № 219

Четвер

  1. Гірнича справа та БВР (Мельник Ю.І.) Аудиторія № 114
  2. Укр. мова (за проф.спр.) (Лисогор Н.С.) Аудиторія № 317
  3. Маркшейдерська справа (Качан В.А.) Аудиторія № 003

П`ятниця

  1. Маркшейдерська справа (Качан В.А.) Аудиторія № 003
  2. Екон.,організ. та планування (Татарінова О.В.) Аудиторія №  006
  3. Кар’єрні машини та комплекси (Гаркуша І.Г.) Аудиторія №  201

Понеділок

  1. Фізичне виховання (Ільків Н.Я.) Спортивна зала
  2. Гірнича справа та БВР (Шолох А.М.) Аудиторія № 309
  3. Екон.,організ. та план. (Канівець О.А.) Аудиторія №   004
    Ін. мова за пр.спр. (Міканова М.О.) Аудиторія № 321

Вівторок

  1. Ел.привод та ел.постачання (Ус М.М.) Аудиторія № 112
  2. Гірнича справа та БВР (Шолох А.М.) Аудиторія № 309
  3. Охорона праці в галузі (Нікуліна Н.В.) Аудиторія № 313
  4. Інженерна графіка (Чернявський В.В.) Аудиторія № 213

Середа

  1. Укр. мова за проф.спр. (Лисогор Н.С.) Аудиторія № 317
  2. Гірнича справа та БВР (Шолох А.М.) Аудиторія № 309
  3. Іноземна мова за проф.спрям.( Міканова М.О.) Аудиторія № 321

Четвер

  1. Соціологія (Морозкіна Н.А.) Аудиторія № 219
  2. Кар’єрні машини та комплекси (Гаркуша І.Г.) Аудиторія № 201
  3. Екон.,організ. та планування (Канівець О.А.) Аудиторія № 004

П`ятниця

  1. Фізичне виховання (Ільків Н.Я.) Спортивна зала
  2. Маркшейдерська справа (Качан В.А.) Аудиторія № 003
  3. Маркшейдерська справа (Качан В.А.) Аудиторія № 003

Понеділок

  1. Гірнича механіка (Білоусенко О.О.) Аудиторія № 201
  2. Охорона праці в галузі (Ус М.М.) Аудиторія № 112
  3. Ін.мова за пр.спр. (Тарута C.І.) Аудиторія № 208
    Рудн. автоматика (Котякова М.Г.) Аудиторія № 310

Вівторок

  1. Гірнича електротехніка (Жмакіна О.О.) Аудиторія № 312
  2. Рудникова автоматика (Котякова М.Г.) Аудиторія № 310
  3. Гірнича механіка (Білоусенко О.О.) Аудиторія № 201
  4. Гір.машини та комплекси (Іванов Є.С.) Аудиторія № 008

Середа

  1. Фізичне виховання (Плаксіна В.В.) Спортивна зала
  2. Іноземна мова за проф.спрям. (Тарута С.І.) Аудиторія № 208
  3. Гірнича електротехніка (Жмакіна О.О.) Аудиторія № 312

Четвер

  1. Гірнича електротехніка (Жмакіна О.О.) Аудиторія № 312
  2. Фізичне виховання (Плаксіна В.В.) Спортивна зала
  3. Укр. мова за проф.спр.(Лисогор Н.С.) Аудиторія № 317

П`ятниця

  1. Метролог., станд.та сертиф.(Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308
  2. Гір.машини та комплекси (Іванов Є.С.) Аудиторія № 008
  3. Екон.,організ. та планування (Татарінова О.В.) Аудиторія № 006
  1. Основи гідравл. та теплотехн. (Фетісова В.С.) Аудиторія № 301
  2. Іноземна мова за проф.спр. (Міканова М.О.) Аудиторія № 321
  3. Фізичне виховання (Плаксіна В.В.) Спортивна зала
  1. Ел. обладнання ЗФ (Котякова М.Г.) Аудиторія № 310
    Ін. мова за пр.спр. (Міканова М.О.) Аудиторія № 321
  2. Укр. мова за проф.спр. (Лисогор Н.С.) Аудиторія № 317
  3. ЗФ та їх проектування (Лєман О.М.) Аудиторія № 001
  4. Збагачення корис. копалин (Лєман О.М.) Аудиторія № 001
  1. Охорона праці в галузі (Ус М.М.) Аудиторія № 112
  2. Збагачення корис. копалин (Лєман О.М.) Аудиторія № 001
  3. Фізичне виховання (Плаксіна В.В.) Спортивна зала
  1. Охорона праці в галузі (Ус М.М.) Аудиторія № 112
  2. Екон.,організ. та планування (Канівець О.А.) Аудиторія № 004
  3. ЗФ та їх проектування (Лєман О.М.) Аудиторія № 001
  1. Електрообладнання ЗФ (Котякова М.Г.) Аудиторія № 310
  2. ЗФ та їх проектування (Лєман О.М.) Аудиторія № 001
  3. Збагачення корис. копалин (Лєман О.М.) Аудиторія № 001

Понеділок

  1. Укр. мова за проф.спр. (Лисогор Н.С.) Аудиторія № 317
  2. Іноземна мова за проф.спр.(Тарута С.І.)Аудиторія № 208
  3. Рекульт. поруш. земель (Горбунова І.А.) Аудиторія № 217

Вівторок

  1. Прилади і мет. досл.стану н.с. (Крилова І.В.) Аудиторія № 101
  2. Методи екол.-геол.досліджень (Крилова І.В.) Аудиторія № 101
  3. Фізичне виховання (Банкова Т.Г.) Спортивна зала
  4. Соціологія (Морозкіна Н.А.) Аудиторія № 219

Середа

  1. Основи переробки та ЗКК (Фетісова В.С.) Аудиторія № 301
  2. Укр.мова за проф.спр. (Лисогор Н.С.) Аудиторія № 317
    Осн.перер.та ЗКК (Фетісова В.С.) Аудиторія № 301
  3. Рекульт. поруш. земель (Горбунова І.А.) Аудиторія № 101

Четвер

  1. Хімія (Фетісова В.С.) Аудиторія № 301
  2. Гірнича справа (Качан В.А.) Аудиторія № 003
  3. Іноземна мова за проф.спр. (Тарута С.І.) Аудиторія № 208

П`ятниця

  1. Фізичне виховання (Банкова Т.Г.) Спортивна зала
  2. Хімія (Фетісова В.С.) Аудиторія № 301
  3. Прилади і мет. досл.стану н.с. (Крилова І.В.) Аудиторія № 101