Приймальна комісія: +380(98)602-69-56

Склад студентського самоврядування


Письмена Вікторія Володимирівна

студентка ІІ курсу група ЗКК – 19 1/9

Голова студентської ради

Сичова Наталія Юріївна

студентка ІІ курсу група ЗКК – 19 1/9

Заступник голови студентського самоврядування

Васільєва Катерина Миколаївна

студентка ІІІ курсу група ПЕ – 18 1/9

Секретар

Сектор культурно-масової роботи

Тіщенко Олександра Олександрівна

студентка ІІІ курсу групи ЗКК – 18 1/9

Голова сектору

Махнаєв Владислав Андрійович

студент І курсу групи ВР – 20 1/9

Член сектору

Бондаренко Аміна Миколаївна

студентка І курсу групи ЕРГО – 20 1/9

Член сектору

Вдовиченко Олена Павлівна

студентка І курсу групи ПЕ – 20 1/9

Член сектору

Кафтан Володимир Васильович

студент ІІІ курсу групи ЕРГО – 18 1/9

Член сектору

Сектор фізкультурно-оздоровчої роботи і спорту

Перець Катерина Анатоліївна

студентка І курсу групи ЗКК – 20 1/9

Голова сектору

Савчишкін Сергій Олегович

студент ІІ курсу групи ЕРГО – 19 1/9

Член сектору

Бівалькевич Ілля Сергійович

студент ІІ курсу групи ЕРГО – 19 1/9

Член сектору

Маняєв Віталій Ростиславович

студент ІІІ курсу групи ЕРГО – 18 1/9

Член сектору

Сектор соціально-корисні та добрі справи

Заболотній Андрій Дмитрович

студент І курсу групи ВР – 20 1/9

Голова сектору

Калиненко Олег Миколайович

студент І курсу групи ВР – 20 1/9

Член сектору

Карпенко Олександр Юрійович

студент І курсу групи ВР – 20 1/9

Член сектору

Полінчак Володимир Володимирович

студент ІІІ курсу групи ЕРГО – 18 1/9

Член сектору

Сектор прес-центру та інформаційної роботи

Дмитриченко Володимир Володимирович

студент ІІІ курсу групи ВР – 18 1/9

Голова сектору

Дудкіна Аліна Олександрівна

студентка ІІ курсу групи ЗКК – 19 1/9

Член сектору

Білера Ганна Юріївна

студентка ІІ курсу групи ПЕ – 19 1/9

Член сектору

Сектор навчально-наукової роботи

Фуфалько Діана Русланівна

студентка І курсу групи ПЕ – 20 1/9

Голова сектору

Рацкевич Ангеліна Євгенівна

студентка І курсу групи ЗКК – 20 1/9

Член сектору