Приймальна комісія: +380(98)602-69-56

Розклад занять


Понеділок

  1. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)
  2. Культурологія – Шестопалова О.К. (ауд. № 219)
  3. Технічна механіка – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  4. Технічна механіка – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)

Вівторок

  1. Рудниковий транспорт– Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  2. Історія України – Заремба В.В. (ауд. № 204)
  3. Обчислювальна техніка та програмування – Драгожилова О.П. (ауд. № 215)
  4. Культурологія – Шестопалова О.К. (ауд. № 219)

Середа

  1. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)
  2. Обчислювальна техніка та програмування – Драгожилова О.П. (ауд. № 215)
  3. Технічна механіка – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  4. Безпека життєдіяльності – Бондар А.Є. (ауд. № 319)

Четвер

  1. Історія України – Заремба В.В. (ауд. № 204)
  2. Основи гідравліки – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  3. Вища математика – Бердник Л.А. (ауд. № 217)
  4. Вища математика – Бердник Л.А. (ауд. № 217)

П'ятниця

  1. Вища математика – Бердник Л.А. (ауд. № 217)
  2. Іноземна мова – Міканова М.О. (ауд. № 321)
  3. Обчислювальна техніка і програмування – Драгожилова О.П. (ауд. № 215)
  4. Безпека життєдіяльності – Бондар А.Є. (ауд. № 319)

Субота

  1. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)
  2. Основи гідравліки – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)

Неділя

  1. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)
  2. Основи гідравліки – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  3. Історія України – Заремба В.В. (ауд. № 204)

Понеділок

  1. Технічна механіка – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  2. Безпека життєдіяльності – Бондар А.Є. (ауд. № 319)
  3. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)
  4. Іноземна мова  – Тарута С.І. (ауд. № 208)

Вівторок

  1. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)
  2. Культурологія – Шестопалова О.К. (ауд. № 219)
  3. Вища математика – Бердник Л.А. (ауд. № 217)
  4. Технічна механіка – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)

Середа

  1. Технічна механіка – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  2. Іноземна мова – Тарута С.І. (ауд. № 208)
  3. Обчислювальна техніка та програмування – Драгожилова О.П. (ауд. № 215)
  4. Вища математика – Бердник Л.А. (ауд. № 217)

Четвер

  1. Культурологія – Шестопалова О.К. (ауд. № 219)
  2. Історія України – Заремба В.В. (ауд. № 204)
  3. Обчислювальна техніка і програмування – Драгожилова О.П. (ауд. № 215)
  4. Основи гідравліки – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)

П'ятниця

  1. —————————————————————————–
  2. Обчислювальна техніка і програмування – Драгожилова О.П. (ауд. № 215)
  3. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)
  4. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)

Субота

  1. Безпека життєдіяльності – Бондар А.Є. (ауд. № 319)
  2. Історія України – Заремба В.В. (ауд. № 204)
  3. Основи гідравліки – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)

Неділя

  1. Основи гідравліки – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  2. Історія України – Заремба В.В. (ауд. № 204)
  3. Вища математика – Бердник Л.А. (ауд. № 217)

Понеділок

  1. Основи екології – Ткаченко Т.В. (ауд. № 101)
  2. Технічна механіка – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  3. Вища математика – Бердник Л.А. (ауд. № 217)
  4. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)                                                                                                                            

Вівторок

  1. Основи екології – Ткаченко Т.В. (ауд. № 101)
  2. Фізична і колоїдна хімія– Фетісова В.С. (ауд. № 307)
  3. Історія України – Заремба В.В. (ауд. № 204)

Середа

  1. Збагачення корисних копалин – Алхімова О.В. (ауд. № 007)
  2. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)
  3. Фізична і колоїдна хімія – Фетісова В.С.. (ауд. № 307)
  4. Історія України – Заремба В.В. (ауд. № 204)

Четвер

  1. Технічна механіка – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  2. Основи екології – Ткаченко Т.В. (ауд. № 101)
  3. Іноземна мова – Тарута С.І. (ауд. № 208)
  4. Збагачення корисних копалин – Алхімова О.В. (ауд. № 007)

П'ятниця

  1. Збагачення корисних копалин – Алхімова О.В. (ауд. № 007)
  2. Інженерна графіка – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)
  3. Вища математика – Бердник Л.А. (ауд. № 217)
  4. Технічна механіка – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)

Субота

  1. Геологія – Смірнова А.Я. (ауд. № 302)
  2. Геологія – Смірнова А.Я. (ауд. № 302)
  3. Історія України – Заремба В.В. (ауд. № 204)

Неділя

  1. Геологія – Смірнова А.Я. (ауд. № 302)
  2. Матеріалознавство – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)
  3. Матеріалознавство – Чекмарьов С.О. (ауд. № 318)

Понеділок

  1. Гірнича механіка – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)
  2. Основи філософських знань – Шестопалова О.К. (ауд. № 219)
  3. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  4. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)

Вівторок

  1. Кар’єрний транспорт – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  2. Іноземна мова (за професійним спрямуванням) – Міканова М.О. (ауд. № 321)
  3. Гірнича механіка – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)

Середа

  1. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  2. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  3. Основи філософських знань – Шестопалова О.К. (ауд. № 219)
  4. Кар’єрний транспорт – Іванов Є.С. (ауд. № 008)

Четвер

  1. —————————————————————–
  2. Електропривод та електропостачання гірничих підприємств – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)
  3. Електропривод та електропостачання гірничих підприємств – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)

П'ятниця

  1. ————————————————————————–
  2. Гірнича механіка – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)
  3. Іноземна мова (за професійним спрямуванням) – Міканова М.О. (ауд. № 321)
  4. Кар’єрний транспорт – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  5. Електропривод та електропостачання гірничих підприємств –  Білоусенко О.О. (ауд. № 201)

Субота

  1. Геологія – Смірнова А.Я. (ауд. № 302)
  2. Геологія – Смірнова А.Я. (ауд. № 302)
  3. Карєрні машини і комплекси – Кузьменко Д.І. (ауд. № 302)
  4. Карєрні машини і комплекси – Кузьменко Д.І. (ауд. № 302)

Неділя

  1. Електропривод та електропостачання гірничих підприємств – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)
  2. Карєрний транспорт – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  3. Геологія – Смірнова А.Я. (ауд. № 302)
  4. Геологія – Смірнова А.Я. (ауд. № 302)

Понеділок

  1. —————————————————–
  2. Деталі машин – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  3. Деталі машин – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  4. Соціологія – Морозкіна Н.А. (ауд. № 219)

Вівторок

  1. —————————————————–
  2. Рудниковий транспорт – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  3. Іноземна мова (за прфспрямуванням) – Тарута с.І. (ауд. № 208)
  4. Основи прмислової електроніки – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)
  5. Гірнича механіка – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)

Середа

  1. —————————————————-
  2. Гірнича електроніка – Жмакіна О.О. (ауд. № 312)
  3. Деталі машин – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  4. Гірнича механіка – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)

Четвер

  1. Гірнича механіка – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)
  2. Гірнича електроніка – Жмакіна О.О. (ауд. № 312)
  3. Соціологія– Морозкіна Н.А. (ауд. № 219)
  4. Рудниковий транспорт – Іванов Є.С. (ауд. № 008)

П'ятниця

  1. —————————————————-
  2. Іноземна мова (за профспрямуванням) – Тарута С.І. (ауд. № 208)
  3. Гірнича електроніка – Жмакіна О.О. (ауд. № 312)
  4. Основи прмислової електроніки – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)

Субота

  1. Рудниковий транспорт – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  2. Електричні машини та електропривод – Кузьменко Д.І. (ауд. № 306)
  3. Основи промислової електроніки – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)
  4. Основи промислової електроніки – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)

Неділя

  1. Електричні машини та електропривод – Кузьменко Д.І. (ауд. № 302)
  2. Електричні машини та електропривод – Кузьменко Д.І. (ауд. № 302)
  3. Рудниковий транспорт – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  4. Рудниковий транспорт – Іванов Є.С. (ауд. № 008)

Перший тиждень

Понеділок

  1. ——————————————————
  2. ——————————————————
  3. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  4. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)

Вівторок

  1. Збагачення корисних копалин – Алхимова О.В. (ауд. № 007)
  2. Збагачення корисних копалин – Алхимова О.В. (ауд. № 007)
  3. Економіка, організація та планування гірничого виробництва  – Канівець О.А. (ауд. № 004)
  4. Економіка, організація та планування гірничого виробництва  – Канівець О.А. (ауд. № 004)

Середа

  1. Збагачення корисних копалин – Алхімова О.В. (ауд. № 007)
  2. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  3. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  4. Економіка, організація та планування гірничого виробництва – Канівець О.А. (ауд. № 004)

Четвер

  1. Основи метрології, стандартизації – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  2. Економіка, організвція та планування гірничого виробництва – Канівець О.А. (ауд. № 004)
  3. Основи автоматики – Гаркуша І.Г. (ауд. № 310)

П'ятниця

  1. Збагачення корисних копалин – Алхімова О.В. (ауд. № 007)
  2. Охорона праці в галузі – Нікуліна Н.В. (ауд. № 313)
  3. Охорона праці в галузі – Нікуліна Н.В. (ауд. № 313)

Субота

  1. Охорона праці в галузі – Нікуліна Н.В. (ауд. № 313)
  2. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  3. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  4. Основи автоматики – Гаркуша І.Г. (ауд. № 310)

Неділя

  1. Охорона праці в галузі – Нікуліна Н.В. (ауд. № 313)
  2. Аерологія карєрів – Нікуліна Н.В. (ауд. № 313)

Другий тиждень

Понеділок

  1. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  2. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)

Вівторок

  1. Охорона праці в галузі – Нікуліна Н.В. (ауд. № 313)
  2. Економіка, організація та планування гірничого виробництва  – Канівець О.А. (ауд. № 004)
  3. Основи метрології, стандартизації  – Чернявська Р.І. (ауд. № 308)
  4. Гірнича справа та БВР  – Качан В.А. (ауд. № 003)

Середа

  1. ——————————————————–
  2. ——————————————————–
  3. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  4. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)

Четвер

  1. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  2. Основи менеджменту та маркетингу – Канівець О.А. (ауд. № 004)

П'ятниця

  1. Охорона праці в галузі – Нікуліна Н.В. (ауд. № 313)
  2. Аерологія кар’єрів – Нікуліна Н.В. (ауд. № 313)
  3. Економіка, організація та планування гірничого виробництва – Канівець О.А. (ауд. № 004)
  4. Основи менеджменту та маркетингу – Канівець О.А. (ауд. № 004)

Субота

  1. Економіка, організації та планування виробництва – Канівець О.А. (ауд. № 004)
  2. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  3. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  4. Основи автоматики – Гаркуша І.Г. (ауд. № 310)

Неділя

  1. Гірнича справа та БВР – Качан В.А. (ауд. № 003)
  2. Аерологія карєрів – Нікуліна Н.В. (ауд. № 313)
  3. Основи автоматики – Гаркуша І.Г. (ауд. № 310)

Перший тиждень

Понеділок

  1. ——————————————————
  2. Економіка, організація та планування виробництва  – Татарінова О.В. (ауд. № 006)
  3. Економіка, організація та планування виробництва  – Татарінова О.В. (ауд. № 006)

Вівторок

  1. Економіка, організація та планування виробництва  – Татарінова О.В. (ауд. № 006)
  2. Гірничі машини та комплекси  – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  3. Гірничі машини та комплекси  – Іванов Є.С. (ауд. № 008)

Середа

  1. Гірничі машини та комплекси -Іванов Є.С. (ауд. № 007)
  2. Охорона праці в галузі – Жмакіна О.О. (ауд. № 312)
  3. Економіка, організація та планування виробництва – Татарінова О.В. (ауд. № 006)

Четвер

  1. Економіка, організвція та планування виробництва – Татарінова О.В. (ауд. № 006)
  2. Охорона праці в галузі – Жмакіна О.О. (ауд. № 312)
  3. Гірничі машини та комплекси – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  4. Гірничі машини та комплекси – Іванов Є.С. (ауд. № 008)

П'ятниця

  1. Гірничі машини та комплекси – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  2. Охорона праці в галузі – Жмакіна О.О. (ауд. № 312)

Субота

  1. Гірничі машини та комплекси – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  2. Гірничі машини та комплекси – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  3. Основи автоматики – Гаркуша І.Г. (ауд. № 310)

Неділя

  1. Монтаж та ремонт гірничого обладнання -Іванов Є.С.(ауд. № 008)
  2. Монтаж та ремонт гірничого обладнання -Іванов Є.С.(ауд. № 008)
  3. Рудникова автоматика Гаркуша І.Г.(ауд. № 310)
  4. Рудникова автоматика Гаркуша І.Г.(ауд. № 310)

Другий тиждень

Понеділок

  1. Охорона праці в галузі -Жмакіна О.О.(ауд. № 312)
  2. Економіка, організація та планування виробництва  Татарінова О.В. (ауд. № 006)
  3. Рудникова автоматика  – Гаркуша І.Г. (ауд. № 310)

Вівторок

  1. Економіка, організація та планування виробництва  Татарінова О.В. (ауд. № 006)
  2. Рудникова автоматика– Гаркуша І.Г. (ауд. № 310)
  3. Гірничі машини та комплекси  – Іванов Є.С. (ауд. № 006)
  4. Гірничі машини та комплекси  – Іванов Є.С. (ауд. № 006)

Середа

  1. Монтаж та ремонт гірничого обладнання – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  2. Рудникова автоматика – Гаркуша І.Г. (ауд. № 310)
  3. Охорона праці в галузі – Жмакіна О.О. (ауд. № 312)

Четвер

  1. —————————————————
  2. Монтаж та ремонт гірничого обладнання – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  3. Монтаж та ремонт гірничого обладнання – Іванов Є.С. (ауд. № 008)

П'ятниця

  1. Монтаж та ремонт гірничого обладнання – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  2. Охорона праці в галузі -Жмакіна О.О. (ауд. № 312)

Субота

  1. Енергозбереження в промисловості – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)
  2. Монтаж та ремонт гірничого обладнання – Іванов Є.С. (ауд. № 008)
  3. Монтаж та ремонт гірничого обладнання – Іванов Є.С. (ауд. № 008)

Неділя

  1. —————————————————–
  2. Енергозбереження в промисловості – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)
  3. Енергозбереження в промисловості – Білоусенко О.О. (ауд. № 201)