Приймальна комісія: +380(98)602-69-56

Другий курс


Понеділок

  1. Фізична культура (Плаксіна В.В). Спортивна зала
  2. Геологія (Крилова І.В). Аудиторія № 101
  3. Ел.техніка та осн. електроніки (Білоусенко О.О).Аудиторія № 201
  4. Математика (Бондар А.Є). Аудиторія № 217

Вівторок

  1. Фізична культура (Плаксіна В.В.) Спортивна зала
    Обч.техніка та програм (Драгожилова О.П.) Аудиторія № 215
  2. Іноземна мова (Міканова М.О.) Аудиторія № 321
  3. Основи гідравліки (Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308
  4. Інженерна графіка (Чекмарьов С.О.) Аудиторія № 318

Середа

  1. Обчислюв.техніка та програм (Драгожилова О.П.) Аудиторія № 215
  2. Історія України (Морозкіна Н.А.) Аудиторія № 219
  3. Фізика (Ігнатенко Т.М.) Аудиторія № 306

Четвер

  1. Гірнича справа та БВР (Пижик А.М.)  Аудиторія № 302
  2. Гірнича справа та БВР (Пижик А.М.)  Аудиторія № 302
  3. Українська мова (Демченко Т.В.)  Аудиторія № 315
  4. Ел.техніка та осн. електроніки (Білоусенко О.О.)  Аудиторія № 201

П`ятниця

  1. Математика (Бондар А.Є.) Аудиторія № 217
  2. Технічна механіка (Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308
  3. Українська література (Демченко Т.В.) Аудиторія № 315

Понеділок

  1. Історія України (Морозкіна Н.А.) Аудиторія № 219
  2. Ел.техніка та осн. електроніки (Білоусенко О.О.) Аудиторія № 201
  3. Українська мова (Демченко Т.В.) Аудиторія № 315
  4. Геологія (Крилова І.В.) Аудиторія № 101

Вівторок

  1. Обч.техніка та програм (Драгожилова О.П.) Аудиторія № 215
    Фізична культура (Єрмольєв Г.О.) Спортивна зала
  2. Основи гідравліки (Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308
  3. Інженерна графіка (Чекмарьов С.О.) Аудиторія № 318
  4. Математика (Підгайна І.В.) Аудиторія № 319

Середа

  1. Фізична культура (Єрмольєв Г.О.) Спортивна зала
  2. Фізика (Ігнатенко Т.М.) Аудиторія № 306
  3. Технічна механіка (Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308

Четвер

  1. Обчислюв.техніка та програм (Драгожилова О.П.) Аудиторія № 215
  2. Іноземна мова (Міканова М.О.) Аудиторія № 321
  3. Гірнича справа та БВР (Пижик А.М.) Аудиторія № 306
  4. Гірнича справа та БВР (Пижик А.М.) Аудиторія № 306

П`ятниця

  1. Ел.техніка та осн. електроніки (Білоусенко О.О.) Аудиторія № 201
  2. Українська література (Демченко Т.В.) Аудиторія № 315
  3. Математика (Підгайна І.В.) Аудиторія № 319

Понеділок

  1. Обчислюв.техніка та програм (Драгожилова О.П.) Аудиторія № 215
  2. () Аудиторія № 219
  3.  Українська мова (Лисогор Н.С.) Аудиторія № 317
  4. Загальна електротехніка Котякова М.Г. Аудиторія № 310

Вівторок

  1. Гірнича справа (Нікуліна Н.В.) Аудиторія № 313
  2. Фізика (Ігнатенко Т.М.) Аудиторія № 306
    Математика (Бердник Л.А.) Аудиторія № 217
  3. Іноземна мова (Міканова М.О.) Аудиторія № 321
  4. Опір матеріалів (Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308

Середа

  1. Математика (Бердник Л.А.) Аудиторія № 217
  2. Теоретична механіка (Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308
  3. Інженерна графіка (Чекмарьов С.О.) Аудиторія № 318

Четвер

  1. Українська література (Лисогор Н.С.) Аудиторія № 317
  2. Основи гідравліки (Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308
  3. Фізична культура (Банкова Т.Г.) Спортивна зала
    Опір матеріалів (Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308
  4. Загальна електротехніка (Котякова М.Г.) Аудиторія № 310

П`ятниця

  1. Гірнича справа (Нікуліна Н.В.) Аудиторія № 313
  2. Фізична культура (Банкова Т.Г.) Спортивна зала
  3. Фізика (Ігнатенко Т.М.) Аудиторія № 306

Понеділок

  1. Іноземна мова(Тарута С.І.) Аудиторія № 208
  2. Фізична і колоїдна хімія (Фетісова В.С.) Аудиторія № 301
  3. Хімія (Воропай С.Г.) Аудиторія № 307
  4. Осн. менеджм. та маркетингу (Канівець О.А.) Аудиторія № 004

Вівторок

  1. Математика (Бердник Л.А.) Аудиторія № 217
    Фізична культура (Плаксіна В.В.) Спортивна зала
  2. Історія України (Морозкіна Н.А.) Аудиторія № 219
  3. Українська мова (Демченко Т.В.) Аудиторія № 315
  4. Ел.техніка та осн. електроніки (Білоусенко О.О.) Аудиторія № 105

Середа

  1. Геологія (Крилова І.В.) Аудиторія № 101
  2. Математика (Бердник Л.А.) Аудиторія № 217
  3. Збагачення корисних копалин (Алхімова О.В.) Аудиторія № 007

Четвер

  1. Фізична культура (Плаксіна В.В.) Спортивна зала
  2. Українська література (Демченко Т.В.) Аудиторія № 315
  3. Збагачення корисних копалин (Алхімова О.В.) Аудиторія № 007
  4. Технічна механіка (Чернявська Р.І.) Аудиторія № 308

П`ятниця

  1. Фізична і колоїдна хімія (Фетісова В.С.)  Аудиторія № 301
  2. Вища математика (Бердник Л.А.) Аудиторія № 217
  3. Інженерна графіка (Чекмарьов С.О.) Аудиторія № 318

Понеділок

  1. Вища математика (Бердник Л.А.) Аудиторія № 217
  2. Українська мова (Лисогор Н.С.) Аудиторія № 317
  3. Геохімія довкілля (Крилова І.В.) Аудиторія № 101
  4. Гідрологія з осн. гідрогеол. (Ткаченко Т.В.) Аудиторія № 102
    Грунтознавство (Ткаченко Т.В.) Аудиторія № 102

Вівторок

  1. Українська література (Лисогор Н.С.) Аудиторія № 317
  2. Математика (Бердник Л.А.) Аудиторія № 217
    Фізична культура (Банкова Т.Г.) Спортивна зала
  3. Гідрологія з осн. гідрогеології (Ткаченко Т.В.) Аудиторія № 102
  4. Історія України (Заремба В.В.) Аудиторія № 204

Середа

  1. Інженерна графіка (Чекмарьов С.О.) Аудиторія № 318
  2. Геолог. з осн. геоморфол. (Крилова І.В) Аудиторія № 102
    Комп.обр.еколог.інформ. (Драгожилова О.П.)Аудиторія № 215
  3. Іноземна мова (Тарута С.І.)Аудиторія № 208

Четвер

  1. Фізична культура (Банкова Т.Г.) Спортивна зала
  2. Комп.обробка еколог.інформ. (Драгожилова О.П.)Аудиторія № 215
  3. Грунтознавство (Ткаченко Т.В.)Аудиторія № 102
  4. Біологія (ОПП) (Шкрябко О.В.)Аудиторія № 307

П`ятниця

  1. Математика (Бердник Л.А.) Аудиторія № 217
  2. Геологія з основами геоморфол. (Крилова І.В.)Аудиторія № 102
  3. Хімія (Воропай С.Г.)Аудиторія № 307