Урочистий прийом з нагоди відзначення Дня студента день другий

17 листопада 2023 року  виконкомі Інгулецької районної у місті ради відбувся урочистий прийом з нагоди відзначення Дня студента.

В.о.  голови Інгулецької районної у місті Коростельов Дмитро Олександрович привітав присутніх зі святом та вручив премії і відзнаки кращим представникам студентської молоді Інгулецького району.

Від нашого навчального закладу привітання, грамоту та подарунок отримали студенти другого курсу Гурська Марія Юріївна, Підгайна Марія Андріївна група ЗКК- 22 1/9  і Шайдов Дмитро Андрійович, група ЕРГО 22 1/9, студенти третього курсу Куниця Родіон Олегович, група ВР-21 1/9 і Клименко Максим Андрійович, група ВР 21 -1/9 та студент Бертольд Даніїл Вадимович, група ЕРГО-21-1/9.