Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

25 листопада відзначають Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, а також цього дня розпочинається щорічна Міжнародна акція «16 днів проти насильства», яка триває до 10 грудня.

Проблема насильства щодо жінок досі  залишається викликом для сучасного світу. За оцінками ВООЗ, приблизно кожна третя жінка в усьому світі протягом свого життя зазнавала фізичного та/або сексуального насильства.

27 листопада під час виховного заходу  студенти говорили про види насильства над жінкою, його причини та наслідки.  А також описали психологічний портрет жертви домашнього насильства. Члени студентської ради коледжу закликали присутніх не бути байдужими до оточення та проінформували, куди треба звертатися, якщо студенти стали свідками насильства.