Відкрите заняття з історії України на тему «Національно-визвольна війна українського народу середини ХVІІ ст.»

09 грудня 2021 року викладачем  та методистом Зарембою Вікторією Володимирівною для регіонального методичного об’єднання викладачів суспільних дисциплін у дистанційному режимі було проведено відкрите заняття з історії України на тему «Національно-визвольна війна українського народу середини ХVІІ ст.».

Лекція проходила в інтерактивній формі. Студенти групи ЗКК 20 1/9 упродовж заняття показали сою здатність до критичного мислення, вміння аналізувати події минулого та пов’язувати їх із сучасністю, аргументовано висловлювати та доводити свою точку зору. А для організації такої взаємодії викладач застосувала онлайн дошку Padlet. За допомогою цього онлайн сервісу, студенти змогли обговорити проблемні та контраверсійні питання у групах та представити свої аргументи у груповому чату.