Фестиваль з англійської мови  на тему: “YOLO. You only live once

29 квітня 2021 року відбувся регіональний фестиваль презентацій з англійської мови “ Simply the best – 2021.”онлайн. Цьогорічна тема фестивалю була «YOLO/(YOU ONLY LIVE ONCE).Живемо один раз».

Справжнє дзеркало нашого способу мислення є наше життя. Життя – це мить. Її не можна прожити спочатку на чернетці, а потім переписати на чистовик. Фраза «Живемо один раз» повинна людей мотивувати на прагнення до створення щасливих моментів у житті. Головне – зрозуміти, що конкретно принесе щастя і прагнути до своєї поставленої мети.
       Від нашого коледжу у фестивалі  знавців англійської мови приймав участь студент групи ЕРГО 18 1/9 Левченко Валерій , підготовлений викладачем англійської мови Тарутою Світланою Іванівною.
Його робота була дуже цікава і змістовна. Валерій одержав сертифікат учасника та високу оцінку з боку викладачів англійської мови інших коледжів та технікумів південного регіону міста Кривого Рогу.