Студентський кейс-чемпіонат від підприємства МЕТІНВЕСТ

Студенти групи ЗКК- 17 1/9 Запотоцька Вікторія, Чувасов Дмитро начолі із кураторами Алхімовою Оленою Володимирівною від коледжу та Скляр Людмилою Василіївною – к.т.н. від Криворізького Національного Університету. Приймали участь у студентському кейс-чемпіонаті від підприємства МЕТІНВЕСТ. M.Student Champ – це змагання за рішенням реальних бізнес-завдань для студентів університетів, технікумів і коледжів. Учасники чемпіонату отримують можливість набути практичних навичок для своєї майбутньої професії, побувати на виробництві та попрацювати з досвідченими фахівцями.

В результаті роботи командою було розроблено декілька способів покращення робочого процесу підприємства, які вміло оформили в доповідь-презентацію. Команда пройшла до півфіналу змагання, отримала сертифікати на курси Coursera, Дипломи, Подяки та пам’ятні призи.