Стажування викладачів коледжу на ПРАТ “ІНГЗК”

В рамках стажування з 01 по 02 липня 2021 року викладачі коледжу відвідали Приватне  акціонерне товариство  «ІНГЗК»  з метою набуття практичного досвіду у межах спеціальності.

Стажування проводили провідні спеціалісти підприємства, які в повній мірі надали інформацію про роботу цехів та відповіли на  питання, що цікавили викладачів. Ми дізнались про новітні технології, які вже застосовуються, або плануються до введення.  Всі набуті знання збагатили і доповнили ті, що вже є і це дасть змогу  використовувати їх під час занять і більш професійно надавати матеріал студентам.

Викладачі нашого коледжу Горбунова Ірина Анатоліївна, Жмакіна Олена Олегівна, Лєман Олександра Миколаївна, Фетісова Валентина Сергіївна, Ус Микола Миколайович та Гаркуша Ігор Генадійович відвідали:

• 1 та 2 РЗФ, з метою ознайомлення з автоматизованими системами керування технологічними процесами;
  • Дробарну фабрику, з метою ознайомлення з джерелами утворення пилу на дробарній і збагачувальній фабриках та методами пилопридушення;
  • Цех технічного водопостачання та водношламового господарства, з метою ознайомлення з хвостосховищем, з конструкцією компресорних та водовідливних установок, а також з сучасними методами по очищенню освітленої води;
  • Відділення магніто-флотаційної доводки концентрату, з метою ознайомитись з новітніми технологіями в області флотації залізних руд.