22 грудня 2023 року студенти Інгулецького фахового коледжу мприйняли активну участь у науково-дослідницької конференції «STEM – ПІДХІД ДО ПРОГРЕСИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»
І місце посів студент групи ЕРГО-21-1/9 Бардаков Владислав з темою: “Використання технологій STEM у навчанні на електромеханічних спеціальностях”, підготували студента викладачі електромеханічних дисциплін Ус М.М., Жмакіна О.О.
І місце посів студент групи ЕРГО-22-1/9 Євдокімов Владислав з темою: «Переваги» та основні небезпеки захоронення твердих побутових відходів»., підготувала студента викладач основ екології Горбунова І.А.
І місце посіла студентка групи ЗКК-20-1/9 Ільченко Ельвіра з темою: «Удосконалення процесу зневоднення тонкозернистих магнетитових концентратів»., підготувала студента викладач збагачувальних дисциплін Алхімова О.В.
© Copyright 2021 http://icsihe.knu.edu.ua - Інгулецьки фаховий коледж
Wonderful NicDark WP Theme
Залишити відповідь