Відкрите заняття з зарубіжної літератури у групі ЕРГО 22 1/9

27.02. 2023 року викладач Бай Н.М. провела відкрите заняття з зарубіжної літератури у групі ЕРГО 22 1/9.

Студенти розбирали систему образів та намагались осягнути важливі філософські істини, які висвітлені в оповіданні. Розмірковували про те, що людство втрачає духовність, як близько ми до безкрилої катастрофи.

Замислювались, чи є у суспільства шанс на зцілення. Якщо так,  то яким чином його досягти?

За допомогою інтерактивної дошки  Google Jamboard  обговорювали символічну систему образів та складали пари.

На занятті використана мультимедійна презентація, уривок з фільму «Пересохла земля», відеопоезія Л.Костенко «Крила», відео «Передсмертний лист Г. Маркеса».

Порівнювали баладу І.Драча з твором Маркеса

Розглядали символічне значення образу крил – як заклик до злету душі, яке кожен має пройти самостійно. Студенти замислювались над тим, як ми живемо, на що витрачаємо хвилини свого життя.