Відкрита лабораторна робота з предмету «Рудниковий транспорт»

14 грудня 2020 року викладач спеціальних  дисциплін, «спеціаліст вищої категорії»  Іванов Євген Сергійович провів відкриту лабораторну роботу з предмету «Рудниковий транспорт» на тему: «Основні вузли та агрегати автотранспорту» у групі ЕРГО 18 1/9.

Заняття розпочалось у виробничо-проектному центрі із загального знайомства з гірничо-транспортним обладнанням за допомогою діючих моделей.

Далі умови проведення лабораторної роботи були максимально наближені до умов виробництва. Студенти вивчали  основні вузли  та  агрегати автотранспорту в «Контактній зоні Industrial Equipment», у якому розташовані об’єкти реального гірничо-транспортного обладнання яке використовується на базовому підприємстві. Так майбутні електромеханіки змогли уявити масштаби виробництва.

Свої  професійні компетенції студенти вдосконалили вже в аудиторії під час інтерактивного спілкування.

Найкращі знання показали Володимир Кафтан, Валерій Левченко та Андрій Величко.