Вручення іменної стипендії Генерального директора ПРАТ “ІНГЗК”

27 квітня 2021 року у Відокремленому структурному підрозділі «Інгулецький фаховий коледж Криворізького національного університету» відбулося вручення іменної стипендії генерального директора Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату, приурочене до святкування 56 річниці заснування Інгулецького гірничозбагачувального комбінату.

20 найкращих студентів коледжу отримали нагороду в різних номінаціях.

В номінації «Відмінники навчання»:

Никитюк  Володимир – студент  ІV курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”

Жданович Анастасія – студентка ІV курсу  спеціальності “Прикладна екологія”

Лукашкін Олег – студент  ІV курсу  спеціальності “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв”

Васільєва Катерина – студентка ІІІ курсу  спеціальності “Прикладна екологія”.

В номінації «Популяризація гірничих професій»:

Ткаченко Олександра – студентка  ІІІ курсу  спеціальності “Збагачення корисних копалин”

П’ятигорський Едуард – студент ІІ курсу спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”

Кафтан Володимир– студент ІІІ курсу спеціальності “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв ”

Пономаренко Софія – студентка ІІІ курсу  спеціальності “Прикладна екологія”.

В номінації «Прагнення до професіоналізму під час виробничої практики»:

Куниця Дмитро – студент  ІV курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”

Садохін Дмитро – студент  ІV курсу  спеціальності “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв ”

Шинкаренко Ірина – студентка ІV курсу  спеціальності “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв”

Чувасов Дмитро – студент  ІV курсу  спеціальності “Збагачення корисних  копалин”.

В номінації “Лідер студентського самоврядування”:

Письмена Вікторія – студентка ІІ курсу спеціальності “Збагачення корисних копалин”

Дмитриченко Володимир – студент  ІІІ курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”

Сичова Наталія – студентка ІІ курсу спеціальності “Збагачення корисних копалин”

Тіщенко Олександра – студентка ІІІ курсу спеціальності “Збагачення корисних копалин”.

В номінації «Активний громадський діяч»:

Хаджиєв Артем – студент  ІІІ курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”

Відміцький Богдан – студент  ІІІ курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”

Деньгуб Андрій  – студент  ІІ курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”

Книга Оксана– студенткаІV курсу  спеціальності “Збагачення корисних копалин”.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіхів у підкоренні нових висот!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.