Комісія екологічних дисциплін

Крилова І.В.  добре володіє формами та методами організації навчально-виховного процесу, використовує під час занять сучасні педагогічні технології. Приділяє велику увагу власній підготовці, вміє зацікавити студентів. Викладання навчального матеріалу систематизоване, послідовне, доступне, на науковому рівні. Створює проблемні ситуації та спонукає студентів до їх розв’язання, використовує різні способи контролю знань, наполегливо вдосконалює власні вміння.

Є керівником ряду студентських наукових робіт, які стали призерами конкурсу «Оптимізація екологічного стану міста», науково-практичних конференцій: «Авіація і космонавтика» та «Єдність в розмаїтті». Реалізувала проект створення лабораторії прикладної мінералогії.

Очолює циклову комісію екологічних дисциплін, приймає участь у проведенні тижнів екології, екологічних акціях.

Горбунова І.А. –  викладач, який демонструє високий професіоналізм, ініціативу та творчий підхід до будь-якої справи.   Вона досягає високих результатів, готуючи студентів до конкурсів на регіональному рівні. Так, у 2019 році студенти, яких готувала викладач взяли участь у міжрегіональній науково-творчій конференції «Україна єдина – творчість молодих», де здобули II місце за дослідження з теми «Аналіз впливу хвостосховищ на стан навколишнього середовища м. Кривого Рогу».

Під час проведення лекцій, практичних занять, керівництва курсового та дипломного проектування, виховних заходів викладач сприяє формуванню у студентів-екологів професійної адаптації до умов сучасного виробництва. Щоб студенти мали кращі шанси на працевлаштування та могли виконувати виробничі функції вже з самого початку своєї трудової діяльності, викладач залучила студентів 4 курсу спеціальності «Прикладна екологія» до участі у чемпіонаті з розв’язання кейсів гірничодобувної галузі від компанії МЕТІНВЕСТ – «Casers», 2019 рік.

Ткаченко Т.В. уміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї. Усі лекції та практичні заняття викладача забезпечені власними мультимедіа продуктами, які ападаптовані до навчальних програм з екологічних дисциплін та географії та здатні забезпечити  максимальну самостійність навчання.

Ткаченко Т.В. також забезпечує і високу результативність  навчання студентів. Щорічно студенти, яких навчає викладач, стають переможцями міських та призерами обласних олімпіад: ІІ та ІІІ місця у 2015 році  в регіональній олімпіаді з основ екології; І та ІІІ у 2016 році; І місце в регіональній та ІІІ місце в обласній олімпіаді з основ екології у 2017 році;  І та ІІ місця в регіональній та ІІ місце у обласній олімпіаді з основ екології у 2018 році.

Ткаченко Т.В. постійно продукує оригінальні, яскраві ідеї у поза аудиторій роботі. Підготовлені та проведені нею акції, квести, флешмоби та інші заходи позитивно впливають на розвиток екологічної грамотності не тільки студентів коледжу, а й жителів населеного пункту – мікрорайону Інгулець.