Інформаційно-профілактичний захід в рамках Дня боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми –  сучасний прояв рабства. Це  протизаконна торгівля в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі і пов’язана з незаконною торгівлею зброєю, як другою за величиною після торгівлі наркотиками.

Кожен, незалежно від віку, статі, матеріального чи соціального становища може постраждати від цього.

16 жовтня 2024 в рамках Дня боротьби з торгівлею людьми старший інспектор з дотримання прав людини Криворізького РУП Ісаєнко Інна та інспектор з дотримання прав людини Інгулецького району Шин Єлла провели інформаційно-профілактичний захід зі студентами ВСП «Інгулецький ФК КНУ». Студенти були проінформовані про форми та ознаки торгівлі людьми та як захистити себе, якщо вони перетинають кордон.

Так як, дуже багато людей вимушені покидати країну через безпекову ситуацію, інспектори надала поради, як уникнути  таких ситуації та пояснили стратегію поведінки під час поїздки.

Даний захід був дуже корисний та цікавий. Краще бути озброєним інформацією, як захистити себе та близьких,  ніж опинитися жертвою злочину.

Щиро дякуємо Інні Ісаєнко та Єллі Шин за надану корисну інформацію.

Студенти ВСП «Інгулецький ФК КНУ»  через малюнки виразили протест проти торгівлі людьми, бо люди – не товар.

Андрухів Ольга (гр. ЗКК – 24 1/9)

В’язовський Вадим (гр. ВР – 23 1/9)

Плахутін Олександр (гр.ВР – 22 1/9)

Присяжна Анна (гр. ЗКК – 23 1/9)