Фестиваль «#ПроЧитай_Про_Кривий»

З метою виявлення та підтримки творчо обдарованої молоді у травні – червні 2023 року департаментом освіти і науки виконкому Криворізької міської ради було проведено міський фестиваль «#ПроЧитай_Про_Кривий», який мав у тому числі і районні етапи. 23.05.2023 на базі КПНЗ «ЦДЮТ «Ріднокрай» КМР та КПНЗ «ЦДЮТ «Мрія» КМР відбулося засідання журі районного етапу зазначеного фестивалю.

Учасниками конкурсу стали здобувачі освіти 9 закладів дошкільної, 5 закладів загальної середньої, 1 закладу професійно-технічної та 2 закладів позашкільної освіти району. На розгляд журі було надано 32 творчі роботи від 31 автора.

Переможцем районного, а потім і міського етапів фестивалю у віковій категорії 18-25 років стала студентка групи ЗКК 20 1/9 Ельвіра Ільченко.

Вона прочитала вірш «Криворіжжя», автором якого є викладач географії нашого коледжу Ткаченко Тамара Володимирівна. А відеоряд підготувала студентка групи ЕРГО 22 1/9 Положешна Анастасія.

10 червня 2023 року під час «Козацької  толоки на підтримку ЗСУ» у Покровському районі міста відбулось урочисте нагородження переможців фестивалю «#ПроЧитай_Про_Кривий»,  на яке завітав Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Юрійович Вілкул. Переможці отримали дипломи та цінні подарунки.

 

Запрошуємо до перегляду відео, яке визнано найкращим у своїй номінації https://youtu.be/XeqACVOjbNc
Тамара Ткаченко «Криворіжжя»
Читає Ельвіра Ільченко
Відеомонтаж Анастасії Положешної.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *