21 грудня 2023 року наші студенти прийняли активну участь у науково-дослідницької конференції «Енергоефективність -2023» – Ятін Андрій студент І курсу гр. ЕРГО-23 1/9 отримав перемогу в номінації «Традиції чи відновлення?» керівники роботи викладачі електромеханічних дисциплін Ус М.М., Жмакіна О.О. та Барадаков Владислав студент ІІІ курсу гр.ЕРГО-211/9 отримав перемогу в номінації «Мінімізація традиційного» керівник роботи викладач електромеханічних дисциплін Білоусенко О.О.
© Copyright 2021 http://icsihe.knu.edu.ua - Інгулецьки фаховий коледж
Wonderful NicDark WP Theme
Залишити відповідь