ДОРОГІ ДРУЗІ!

Ми вдячні Вам, що ви завітали на сайт Інгулецького коледжу!

На сторінках нашого сайту, Ви дізнаєтесь про історію і повсякдення студентського життя коледжу, досягнення наших викладачів, студентів та випускників.
Чимало корисної інформації знайдуть ті, хто стоять перед вибором професійного майбутнього.

Ласкаво просимо абітурієнтів до Інгулецького коледжу Криворізького національного університету здобути освіту за спеціальностями:

«Відкрита розробка корисних копалин»;
«Збагаченя корисних копалин»;
«Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв»;
«Прикладна екологія».

НАШЕ ЖИТТЯ

ГІРНИЦТВО

ПЕРШИЙ КУРС

ДРУГИЙ КУРС

ТРЕТІЙ КУРС

ЧЕТВЕРТИЙ КУРС

ЕКОЛОГІЯ

ПЕРШИЙ КУРС

ДРУГИЙ КУРС

ТРЕТІЙ КУРС

ЧЕТВЕРТИЙ КУРС

Поповнюйте скарбничку добрих справ! Залучайтеся до ініціативи группи ЕРГО-18 1\9 (класний керівник Драгожилова О.П.), та викладача Бердник Л.А. відвідали місцевий інтернат та подарували його вихованцям часточку доброти та радощів.

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ ІФК КНУ

ЯКІСНА ОСВІТА

Потужна матеріально-технічна база та практична спрямованість навчання дозволяють випускникам коледжу впевнено розпочати свою трудову діяльність.

СТИПЕНДІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Студенти, які добре навчаються, отримують стипендію. А переможці олімпіад, конкурсів та спортивних змагань заохочуються преміями та цінними подарунками.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Випускники коледжу конкурентоспроможні. Маючи диплом молодшого спеціаліста, вони  можуть займати первинні посади на провідних гірничих підприємствах України.

ЧОМУ САМЕ МИ?

ЗАТРЕБУВАНІ ПРОФЕСІЇ

Професії, яким навчають у коледжі, користуються попитом на ринку праці міста, області та усієї  країни.

НОВІ МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ

Молодий викладацький колектив коледжу креативно  підходить до вибору методик навчання , тому серйозні науки  стають цікавими та захоплюючими.

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ

Майже 100% студентів навчаються безкоштовно, у тому числі і за заочною формою навчання.