Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

1 вересня 2016 року в Інгулецькому коледжі відбулося свято, присвячене Дню знань - "Посвята в студенти".

З цієї миті й  розпочався новий відлік  часу для наших першокурсників!

Привітати студентську родину з початком навчального року

завітали  почесні гості:  Генеральний   директор Приватного акціонерного товариства   "Інгулецький   гірничозбгачувальний  комбінат" - Герасимчук  Олександр Миколайович ,  голова профкому ПРАТ   "Інгулецький   гірничозбгачувальний   комбінат"  -  Логачев Анатолій Іванович та делегація   керівників по напрямкам      ПРАТ     "Інгулецький   гірничозбгачувальний   комбінат" .

Зі словами привітання до  студентів  звернулася  директор Інгулецького коледжу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» Шолох Алла Миколаївна та побажала успіхів у навчанні.

002

Свято пройшло в теплій та дружній  атмосфері.  Першокурсники отримали від випускників напутні побажання  та символічний студентський  квиток та залікову книжку.

004

Розумні люди – міць держави!

Тож набирайтесь, діти, знань,

Щоб Україна мала славу

Країни здійснених бажань.

003

001

1 липня 2016 року

в Інгулецькому коледжі відбулося свято "День випускника"

03

Дипломи молодшого спеціаліста отримав ювілейний 50-тидесятий  випуск навчального закладу.

01

Інгулецький коледж  знову випустив у життя розумних, красивих, талановитих  молодих спеціалістів: гірників, збагачувальників, електромеханіків та екологів.  Їх прийшли привітати представники влади міста, делегація Приватного акціонерного товариства "Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат"  та   освітяни - науковці гірничої галузі.

04

_____________________________________________________________

З 21-27 червня 2016 року в Інгулецькому коледжі відбувся захист дипломних проектів. Студенти представили на розгляд Державної кваліфікаційної комісій актуальні, сучасні дипломні проекти, у тому числі і на замовлення підприємства.  Випускники коледжу показали високий рівень практичної та теоретичної фахової підготовки, організованість, самостійність, ерудованість, розуміння реальних виробничих проблем, уміння користуватись прикладними комп’ютерними програмами, фаховою літературою.

На захисті дипломних проектів були присутні представники базового підприємства, які відмітили високий професійний рівень знань студентів та запропонували їм працевлаштування.

Рисунок1

_________________________________________________________________

13 травня 2016 року студенти групи ПЕ-13 1/9 під час практики з екологічної зйомки  разом із викладачами екологічних дисциплін побували на території ПАТ «ЦГЗК», де вони провели еколого-геохімічні дослідження території, а саме: розглянули відвали, на яких проводилася рекультивація, оцінили склад ґрунтів, ступінь рослинного покриву, розглянули відпрацьовані кар'єри, визначили можливі напрямки їх рекультивації. Також розглянули полігон твердих побутових відходів, оцінили його вплив на довкілля та склали екологічний паспорт смітника.