Много Joomla шаблонов на www.templete.ru
DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Шановні друзі!

 

     Вдячна Вам, що завітали на сайт Інгулецького коледжу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»! Хочете мати престижну, високооплачувану спеціальність, яка користується попитом на ринку праці? Тоді Вам саме до нас! Тому що Інгулецький коледж надає якісні освітні послуги із підготовки фахівців, конкурентоздатних на ринку праці. У коледжі працює творчий, небайдужий, високопрофесійний та компетентний педагогічний колектив. 

      Коледж має сучасну матеріально-технічну базу, просторі, естетично оформленні аудиторії, бібліотеку з читальним залом, спортивний зал, волейбольні та баскетбольні майданчики, студентський гуртожиток.     

      На сторінках нашого сайту, Ви дізнаєтесь про історію і повсякдення студентського життя коледжу, досягнення наших викладачів, студентів та випускників.  Чимало корисної інформації знайдуть ті, хто стоять перед вибором професійного майбутнього. 

      Ласкаво просимо абітурієнтів до Інгулецького коледжу Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет» здобути вищу освіту за спеціальностями: «Відкрита розробка корисних копалин», «Збагаченя корисних копалин», «Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв», «Прикладна екологія».

 

     Алла Миколаївна Шолох,

                                                                                         директор Інгулецького коледжу

 Державного вищого навчального закладу 

 «Криворізький національний університет»