Приймальна комісія: +380(98)602-69-56

Свято “Зоряний олімп” нагородження іменною стипендією генерального директора ПРАТ “ІНГЗК”



Свято “Зоряний олімп” нагородження іменною стипендією генерального директора ПРАТ “ІНГЗК”

18 грудня 2020 року в Інгулецькому фаховому коледжі відбулося свято «Зоряний олімп». Іменною стипендією генерального директора Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату було нагороджено 20 найкращих студентів коледжу в різних номінаціях.

В номінації «Відмінники навчання»:

Никитюк Володимир  – студент  ІV курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”.

Лукашкін Олег – студент  ІV курсу  спеціальності “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних.

В номінації «Лідер студентського самоврядування»:

Садохін Дмитро – студент  ІV курсу  спеціальності “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв “.

Запотоцька Вікторія – студентка  ІV курсу  спеціальності “Збагачення корисних копалин”.

Бабій Богдан – студент ІV курсу  спеціальності ” Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв”.

Черевко Дарія – студентка  ІV курсу  спеціальності “Прикладна екологія”.

В номінації «Переможці олімпіад і конкурсів»:

Дічук Юлія – студентка  ІІІ курсу  спеціальності “Збагачення корисних копалин”.

Кафтан Володимир – студент ІІІ курсу спеціальності “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв “.

Бондар Аліна – студентка  ІІІ курсу  спеціальності “Збагачення корисних копалин”.

Шинкаренко Ірина – студентка ІV курсу спеціальності “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв”.

Рєпін Денис – студент ІІІ курсу спеціальності “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв”.

В номінації «Спортивна гордість коледжу»:

Піранський Денис – студент ІІІ курсу спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”.

Шевченко Яна – студентка  ІІІ курсу  спеціальності “Збагачення корисних копалин”.

Іваненко Дар’я – студентка  ІV курсу  спеціальності “Збагачення корисних копалин”.

Максим Олександр – студент  ІV курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”.

В номінації «Активний громадський діяч»:

Тіщенко Олександра – студентка  ІІІ курсу  спеціальності “Збагачення корисних копалин”.

Штефан Максим – студент  ІV курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”.

Шишка Олександр  – студент  ІV курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”.

Рой Степан – студент  ІІІ курсу  спеціальності “Відкрита розробка корисних копалин”.

Маняєв Віталій – студент   ІІІ курсу  спеціальності “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв”.

Переможцям усім у навчанні найкращі наші побажання!

Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте,

Будьте першими в науці і високими душею,

Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *