Навчальний тренінг для викладачів з вивчення онлайн дошок для забезпечення дистанційного навчання

11 листопада 2021 року у коледжі відбувся навчальний тренінг для викладачів з вивчення онлайн дошок для забезпечення дистанційного навчання. Тренінг проводила методист відділення Підгайна Інна Володимирівна за участю методиста коледжу Заремби Вікторії Володимирівни. Викладачі ознайомились з можливостями різних онлайн дошок, а також зареєструвались у Padlet та отримати навички роботи у ньому.

Padlet – це один із найпопулярніших сервісів для створення онлайн просторів співпраці та взаємодії. На онлайн дошці Padlet можна поширювати навчальну інформацію, розміщувати завдання і спільно виконувати їх, збирати ідеї для проектів та обговорень. На онлайн дошках можна також організувати мозкові штурми, узагальнити та систематизувати знання. На таких дошках учасники освітнього процесу можуть залишати окремі дописи, нотатки, файли, посилання, а також коментувати та оцінювати їх.