Конкурс методичних розробок серед викладачів суспільних дисциплін ЗФПО Дніпропетровської області

Вітаємо викладача історії та методиста коледжу Вікторію Володимирівну Зарембу із зайнятим ІІІ місцем у конкурсі методичних розробок серед викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Дніпропетровської області. Конкурс проводився обласним методичним об’єднанням викладачів суспільних дисциплін. Тема методичної розробки «Інтерактивна онлайн-лекція з історії: поєднання традиційних та дистанційних технологій навчання».

У методичній розробці пропонуються теоретичні та практичні матеріали для підготовки інтерактивної лекції онлайн. Описуються особливості застосування традиційних технологій в умовах дистанційного навчання, а  також розглядаються можливості використання онлайн дошки Padlet  для проведення інтерактивної лекції онлайн. Методична розробка  може бути використана викладачами історії для формування предметних компетенцій студентів.