Вручення іменної стипендії генерального директора «Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату»

Вже стало доброю традицією нагородження найкращих студентів Відокремленого структурного підрозділу «Інгулецький фаховий коледж Криворізького національного університету» іменною стипендією генерального директора «Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату».

20 грудня 2021 року у нас у коледжі відбулося свято «Зоряний олімп», де 25 студентам коледжу було вручено сертифікати на отримання іменної стипендії генерального директора «Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату».

На святі були присутні почесні гості:

Крят Дмитро Анатолійович – директор з персоналу та соціальних питань «Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату»;

Говорун Юлія Анатоліївна – виконуюча обов’язки начальника відділу найму і розвитку персоналу «Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату»;

Зайцева Дарина Миколаївна – головний спеціаліст відділу найму і розвитку персоналу «Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату»;

Дюкова Ольга Реомирівна – провідний фахівець відділу найму і розвитку персоналу «Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату».

В номінації «Популяризація гірничих професій» були нагороджені:

1. Чуксін Назар
2. Шпетний Богдан
3. Бондар Аліна
4. Кафтан Володимир
5. Шевчук Андрій
6. Савчишкін Сергій
7. Побережний Максим
8. Деньгуб Андрій
9. Кравцов Михайло

В номінації «Прагнення до професіоналізму під час виробничої практики» були нагороджені:

1. Хаджиєв Артем
2. Постригай Вероніка
3. Левченко Валерій
4. Дворак Роман
5. Рябчиков Василь
6. Чистяков Дмитро
7. Донченко Олександра
8. Величко Андрій
9. Митрофанов Олександр
10. Олійников Вячеслав
11. Ривкін Дмитро

В номінації «Активний громадський діяч» були нагороджені:

1. Тіщенко Олександра
2. Сичова Наталія
3. Гротовицька Яна
4. Кебал Ярослава
5. Щербина Олег

Дякуємо генеральному директору «Інгулецького гірничо-збагачувального комбінату» Олександру Миколайовичу, за те, що підтримує прагнення і починання студентів, дарує впевненість, мотивує рухатись вперед, покоряти нові висоти!